1. Яка сума мінімального замовлення в інтернет-магазині shapkiopt.in.ua ?

- Сума мінімального замовлення складає 1000 грн. Замовляти головні убори можна поштучно, будь-яку модель можна замовити у кількості від 1 шт., але при цьому загальна сума замовлення має бути не меншою ніж 1000 грн. На меншу суму замовити не можна - у нас лише опт.


2. Де можна подивитися прайс-лист з оптовими цінами ?

- У нас оптовий інтернет-магазин, роздріба немає, тому всі ціни вказані на сайті тільки оптові, прайс-листа немає. Всі товари доступні для замовлення можна побачити на сайті ( інформація про наявність товару оновлюється кілька разів на добу ) та замовити онлайн 24 години на добу.

Для того щоб переглянути каталог товарів та оформити замовлення перейдіть за посиланням Каталог. Головні убори, шапки оптом


3. Як дізнатися коли буде поповнення асортименту головних уборів ?

- Для того, щоб завжди оперативно дізнаватися про розширення асортименту та надходження нового товару, підпишіться на нашу e-mail-розсилку . Форма підписки на розсилку знаходиться внизу кожної сторінки. Як тільки на сайт буде додано новий товар, ми обов'язково повідомимо про це у розсилці.


4. Якщо я тільки збираюся відкривати магазин/відділ з роздрібного продажу головних уборів, як сформувати початковий асортимент ?

- Якщо Вам складно визначитися з підбором первісного асортименту для нової торгової точки, можете повідомити нам особливості своєї торгової точки ( розташування, площа, населений пункт тощо) і суму, на яку плануєте замовити товар, і наші досвідчені фахівці підберуть оптимальний асортимент. Дивіться детальніше тут