Якщо Ви тільки збираєтеся розпочати бізнес із роздрібного продажу головних уборів, або вже торгуєте іншими групами товарів, але плануєте підвищити прибуток, додавши до асортименту головні убори, можливо Вам буде корисною представлена тут інформація.


Одним із важливих плюсів цього бізнесу є те, що Вам не знадобляться великі торгові площі та великі стартові вкладення. Торгову точку з продажу головних уборів можна організувати і на відносно невеликій площі, цілком достатньо буде 6-9 кв. м., щоб розмістити досить гарний асортимент.


Дуже важливу роль для подальшого успіху відіграє вибір місця для торгової точки, чим "прохідніше" місце Ви зможете знайти тим краще піде бізнес. Це може бути торговий павільйон на речовому ринку або в торговому центрі, для весняно-літнього сезону відмінно підійде так само торгова точка, розташована поблизу пляжу або на самому пляжі ( якщо у Вашому населеному пункті є водойми )


Якщо Ви збираєтеся зайнятися цим бізнесом серйозно і надовго, то Вам неодмінно потрібно буде знайти надійних постачальників головних уборів із гарним асортиментом та цінами. Дуже важливо звернути увагу на якість товару, торгуючи якісним товаром, Ваші клієнти з більшою ймовірністю стануть постійними та порекомендують Вашу торгову точку своїм знайомим. На жаль, нерідкі випадки коли в погоні за швидким прибутком деякі постачальники пропонують дешевий, але неякісний товар, виготовлений напів-кустарним способом із другосортних матеріалів. Такі головні убори можуть прослужити дуже недовго, і якщо клієнти будуть засмучені своєю покупкою, то наврядчи виникне бажання повернутися до Вас знову або дати рекомендацію.


Ще одним важливим моментом у торгівлі головними уборами є правильний підбір первісного асортименту з урахуванням особливостей Вашої торгової точки та сезону. Не завжди це таке вже й легке завдання. Якщо Вам самостійно складно з цим розібратися, можемо запропонувати свою допомогу у цьому питанні. Можете просто повідомити суму, на яку плануєте закупити головні убори : кепки, капелюхи, бейсболки, шапки оптом, і наші досвідчені менеджери підберуть найкращий асортимент моделей, що продаються відповідно до сезону. Не забудьте також повідомити коротку інформацію про свою торгову точку, це допоможе більш точно підібрати потрібні моделі головних уборів..

Ми цінуємо своїх клієнтів і пропонуємо головні убори з найкращим співвідношенням ціна-якість, тому що зацікавлені у довгостроковій співпраці. Саме тому намагатимемося підібрати такий асортимент, який буде добре продаватися, щоб Ви повернулися знову і зробили повторне замовлення. Ми дуже зацікавлені у успішному розвитку бізнесу наших партнерів.

Успіху та процвітання Вашому бізнесу !